یکی از مواردی که باعث شده است که صنعت گردشگری با چالش های فراوانی روبه رو شود، ویروس کرونا یا همان کوید 19 می باشد. با توجه به آن بسیاری از مشاغل نیز مجبور به تعطیل کردن فعالیت خود شده اند. شرکت های هواپیمایی یا ایرلاین ها یکی از ابعادی می باشد که شیوع ویروس کرونا موجب تعطیلی یا کم شدن کار آن ها شده است. اما برخی از شرکت های هواپیمایی وجود دارند که بدون رعایت پروتکل های بهداشتی و صرفا به سود شرکت خود فکر می کنند. در مقابل ایرلاین هایی هم هستند که به سلامت مسافران خود اهمیت می دهند و این امر را در اولویت کار خود قرار داده اند. در این صورت مسافرانی که به دلایل ضروری قصد سفر با هواپیما را دارند، می توانند به ایرلاین هایی که پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده اند، مراجعه کنند.

وبلاگ های هتل با بررسی هایی که در این خصوص انجام داده است، توانسته است شرکت های هواپیمایی که سلامت مسافران را در اولویت کار خود قرار داده اند و پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده اند را شناسایی کند. در این قسمت به معرفی برخی از آن ها می پردازیم.

با ما همراه باشید:

هیچ گونه تفاوتی در بین سفر های داخلی و خارجی وجود ندارد، چرا که در هر دو آن ها باید پروتکل های بهداشتی را رعایت شود.

قوانینی که باید در همه ایرلاین ها اعمال شود:

  • استفاده از ماسک از لحظه ورود به فرودگاه، در طول پرواز و خروج از فرودگاه مقصد
  • همراه داشتن محلول یا مایع ضدعفونی
  • استفاده از ماسک در طول پرواز
  • به همراه داشتن تنها یک ساک دستی
  • داشتن تست منفی کرونا
  • پر کردن فرم مربوط به به کرونا

در صورت وجود هرگونه علائم مشکوک به کرونا از رفتن به فرودگاه جلوگیری کنند.

بهترین ایرلاین های داخلی

ایرلاین ایران ایر

ایرلاین ایران ایر یکی از ایرلاین هایی است که در کلیه پرواز های خود، یک پک بهداشتی کامل که حاوی یک جفت دستکش، ماسک، دستمال معطر به آنتی بیوتیک می باشد را به مسافران خود می دهد. این پک بهداشتی در تمامی پرواز های داخلی و بین المللی توسط این ایران ایر به مسافران به صورت رایگان داده می شود. ایران ایر از ابتدای پدید آمدن ویروس کرونا کلیه ناوگان های خود را در تمامی ایستگاه قبل و بعد از پرواز علاوه بر ضدعفونی کردن با محلول ضد عفونی با اشعه UV نیز ضدعفونی می کند.

ایرلاین آسمان

ایرلاین آسمان نیز با رعایت نکات بهداشتی در بین شرکت های هواپیمایی قرار دارد که به سلامت مسافران خود اهمیت می دهد. این ایرلاین قسمت های مختلف خود را مانند بخش های عملیات پرواز، فنی، کارگو و کیترینگ را به صورت مکرر ضدعفونی می کند.

ایرلاین سپهران

ایرلاین سپهران همانند ایران ایر کلیه پروتکل های بهداشتی را در پرواز های خود رعایت می کند. این ایرلاین قبل از پذیرش و ورود مسافران به هواپیما تمامی کانتر ها و هواپیما را ضدعفونی می کنند. همچنین در لحظه ورود مسافران، دمای بدن آن ها را انداز گیری می کنند. به هر یک از مسافران یک بسته بهداشتی کامل که شامل ماسک، دستکش و پد الکلی است، ارائه می شود.

ایرلاین کیش ایر

ایرلاین کیش ایر هم اقداماتی در راستای امنیت مسافران خود انجام داده ات که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

  • ضد عفونی کردن هواپیما قبل از ورود مسافران و بعد هر پرواز
  • ویروس زدایی تمامی قسمت های مانند بخش های عملیات پرواز، فنی، کارگو و کیترینگ
  • اندازه گیری دمای بدن مسافران با دستگاه تب سنج پزشکی و بررسی سلامت آن ها
  • ارائه پک بهداشتی به مسافران


hihotel ایرلاین ,مسافران ,بهداشتی ,کرونا ,رعایت ,ویروس ,ویروس کرونا ,سلامت مسافران ,ایرلاین هایی ,عملیات پرواز، ,ایرلاین آسمان منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Jadaoev29 Webbplats Gta San Andreas MultiPlayer فروشگاه اینترنتی دیجی نلا معرفی بهترین تولید کنندگان پنجره دو جداره وبلاگ شخصی جلال ترابی کفپوش چوبی بای شیا my everyday life آکو