کمتر از یک هفته تا شب یلدا فاصله داریم اما هنوز شمار مبتلایان ویروس کرونا به نسبت زیاد است. طبق آمار به دست آمده طی محدودیت هایی که از اوایل آذر اعمال شده است، در شهر های قرمز تعداد افرادی که به این ویروس مبتلا شده اند، با کاهش روبه رو بوده است. اما برگزاری شب یلدا باعث نگرانی مسئولین شده است.

معاون وزیر بهداشت، ایرج حریرچی با گفتن این که « از شب یلدا خیلی هراس داریم » می گوید: ۵۱ درصد موارد ابتلا در دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه بوده و رعایت پروتکل‌ها در این دورهمی‌ها اساسا شوخی و مسخره است.همچنین به این دلیل که شمار افراد مبتلا در این دورهمی ها با افزایش همراه خواهد بود، تعطیلی شنبه و یکشنبه هفته آینده را پیشنهاد می کند.

در پی پیشنهادی که توسط معاون وزیر بهداشت داده شد، سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا از طرح تعطیلی و منع تردد در شب یلدا خبر داد و بیان کرد که درصورتی که تصمیم نهایی گرفته شود، این طرح در طی روز های 29 و 30 اجرا خواهد شد. در کنار تعطیلی این دو روز نیز تمامی اصناف از ساعت 18 نیز تعطیل خواهند شد.  


hihotel یلدا ,تعطیلی ,معاون وزیر منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلودCheMaxبرای کامپیوتر instagram https://www.aryatehran.com کودکانه های کتابخانه عمومی فتح المبین تهویه نوین ایرانیان sofiacyutmast84 HomePage فرزیا مجله ی تفریحی همه چیز تبادل لینک محسنی بوک