منظور از تور اقساطی چیست؟

تور اقساطی در نگاه اول برای برخی افراد یک تور ساده به چشم می آید اما جالب است بدانید که از شلوغ ترین و محبوب ترین تور های مسافرتی می باشد که همان ابتدای برگزاری با گذشت زمان ناچیزی ظرفیت آن ها تکمیل می شود.

این تور ها بیشتر مورد استقبال افرادی قرار می گیرد که نمی خواهند و یا نمی توانند هزینه های سفر را به صورت یکجا و قبل سفر پرداخت کنند. حال با این طرح این امکان برای این دسته از افراد فراهم شده است تا بتوانند هزینه های سفر را قسط بندی کرده و همراه خانواده یک سفر اقتصادی و به دور از استرس و ناراحتی را تجربه کنند.

طرح تور های اقساطی در سایت گردشگری های هتل

اگر قصد سفر دارید و می خواهید یک سفر قسطی را تجربه کنید می توانید به سایت گردشگری های هتل به آدرس Hihotel.ir  مراجعه کرده و از بین شهر هایی که واجد شرایط این طرح هستند، هتل مورد نظر خود را رزرو کنید.

شرایطی که سایت گردشگری Hihotel در طرح تور های اقساطی ارائه داده است، به صورت زیر می باشد:

  1. سررسید اولین چک حداقل 30 روز می باشد.
  2. میزان مبلغ مورد نیاز توری که می توان آن را به صورت اقساطی رزرو کرد، حداقل 3میلیون تومان است.
  3. صاحب چک می بایست نصف مبلغ کل تور را در ابتدا پرداخت کند و مابقی را با توجه به مبلغ مورد نظر در طی 2 الی 4 قسط به صورت چک پرداخت کند.
  4. صادرکننده چک ها الزاما باید یکی از مسافرین باشد.
  5. صادرکننده چک الزاما باید از چک صیاد استفاده کند.

تور های اقسلطی به هیچ ضامنی نیاز ندارند.!

یک از شرایط بسیار خوبی که سایت گردشگری Hihotel  برای مسافران ارائه داده است، این می باشد که مسافران بدون هیچ ضامنی و تنها با داشتن برگه چک می توانند به صورت اقساطی سفر کنند.

شهر های داخلی که به کمک سایت گردشگری Hihotel دارای تور اقساطی می باشند؟

سایت گردشگری Hihotel توانسته است این طرح را برای تعدادی از شهر های داخلی ارائه دهد که در این به معرفی برخی از آن ها می پردازیم:

مشهد:

شهر زیارتی مشهد یکی از شهر هایی است که در طی یک سال به دلیل وجود بارگاه مطهر امام رضا(ع)، دارای بیشترین مسافر از داخل و خارج کشور است. حال سایت گردشگری Hihotel این امکان را برای تمامی مسافران به وجود آورده تا بتوانند با شرکت در طرح تور های اقساطی هتل رزرو هتل مورد نظر خود را انجام داده و به راحتی به این شهر سفر کنند. تعداد 7 هتل در شهر مشهد در این طرح قرار دارند که عبارتند از هتل رز درویشی، هتل پنج ستاره درویشی، هتل الماس 1، هتل آپارتمان آرین، هتل آپارتمان آلتون، هتل جواد و هتل ایران زمین.

تهران:

یکی دیگر از مقاصد پرطرفدار در ایران، شهر تهران می باشد. این شهر با دارا بودن جاذبه های گردشگری فوق العاده و مراکز بی نظیر و. هر ساله تعداد زیادی مسافرا را جذب خود می کند. تور اقساطی برای هتل های تهران یک فرصت طلایی و متفاوت برای همه افراد است. چرا که می توانند به راحتی به این شهر زیبا و بزرگ سفر کرده و از زیبایی های آن استفاده کنند. هتل هالی، هتل پامچال، هتل نووتل، هتل آرامیس، هتل ویستریا، هتل بلوط، هتل ایران، هتل اسکان، هتل هما هتل هایی می باشند که در تهان از طرح تور های اقساطی برخوردار می باشند.

کیش:

از آنجایی که جزیره کیش یکی از مهمترین مقاصد گردشگری ایران به شمار می رود، با وجود مساحت کمی که دارد اما دارای جاذبه های گردشگری فراوانی می باشد. به همین علت اکثر ایرانیان حداقل برای یکبار هم که شده به آن سفر کرده اند. حال سایت گردشگری Hihotel با ارائه طرح تور های اقساطی فوق العاده به کمک افرادی آمده است که می خواهند به سفر بروند اما از پس هزینه های آن بر نمی آیند. برخی از هتل هایی که در این طرح قرار گرفته می توان از هتل کیش، هتل پارس نیک، هتل میراژ، هتل آپارتمان پارسیان، هتل گاردنیا، هتل پانیذ، هتل سورینت مریم، هتل فلامینگو و هتل سورینت صدف نام برد.

قشم:

جزیره زیبای قشم که یکی از زیباترین جزایردرخلیج فارس است که خود دارای جاذبه های دیدنی فراوانی می باشد. این جزیره در بیشتر روز های سال میزبان مسافر از نقاط مختلف کشور می باشند. سایت گردشگری Hihotel جزیره قشم  را هم همانند جزیره کیش در این طرح قرار داده است و مسافران و گردشگران نیز می توانند با سفر یه این جزیره یک سفر دلپذیر و بیاد ماندنی را تجربه کنند. در این جزیره 4 هتل با نام های هتل بوتیک ایرمان، هتل آپارتمان سما 2، هتل خلیج فارس، هتل مارینا 1، در طرح تور های اقساطی های هتل شرکت داده شده اند.

شیراز:

شهر شیراز یکی از شهر های بزرگ در ایران است که دارای مکان های گردشگری، تاریخی، مذهبی و طبیعی فراوانی بوده که باعث می شود گردشگران زیادی این شهر را برای سفر انتخاب کنند. همچنین در این شهر هتل های بزرگ و مجللی مانند هتل بزرگ، هتل ساسان، هتل الیزه قرار داده شده است که به کمک سایت گردشگری Hihotel می توان آن ها را به صورت اقساطی رزرو کرد.


hihotel اقساطی ,گردشگری ,سایت ,hihotel ,جزیره ,داده ,سایت گردشگری ,گردشگری hihotel ,صورت اقساطی ,الزاما باید ,قرار داده ,سایت گردشگری hihotel منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

لونه عمومی دانلود کتاب درسی مهام بیدگل آشپز مجموعه روزایے ڪـہ בیگـہ بر نمے گرבטּ فروشگاه لوله و اتصالات فولادستان مستندهای نشنال جئو گرافیک موضوعات عمومی