ورود خودرو شخصی نماینده دولت در مسیر ویژه تردد اتوبوس های بی آر تی و درگیری با سرباز وظیفه

با وبلاگ گردشگری های هتل همراه ما باشید:

در روز شنبه 4 بهمن ماه 1399 در پایتخت کشور خبر هایی از درگیری نماینده دولت با سربازی که در حال انجام وظیفه بوده، منتشر شده است. این رویداد بارها و بارها برای سربازانی که در پلیس راهور در قسمت های پرترافیک شهر های بزرگی همانند تهران در حال انجام خدمت هستند، رخ داده است. اما این بار یک طرف درگیری نماینده مجلس شورای اسلامی است که پدید آورنده حواشی زیادی بوده است.

سیلی قانون گذار به مامور حین انجام وظیفه

عابد اکبری نام سربازی است که در حین انجام وظیفه، مانع از تردد خودروی حامل نماینده مجلس شده که در نهایت در مقابل چشمان مردم توسط این نماینده دولت مورد ضرب و شتم قرار می گیرد. وی با انتشار ویدئویی ماجرا را این گونه صادقانه شرح می دهد: « در خیابان انقلاب اسلامی واقع در قلب پایتخت، سر دروازه دولت شیفت بودم که ماشینی سعی در عبور از مسیر ویژه تردد اتوبوس های بی آر تی داشت. با توجه به ممنوعیت تردد ماشین های شخصی در مسیر ویژه، من جلوی ماشین را گرفتم که راننده اتومبیل بدون توجه به مجوز تردد خط ویژه به من فحش داد. منم جوابشو دادم و گفتم "بچه خوشکل". در این جا خود نماینده مجلس پیاده شده و یک چک زد زیر گوش من که هم شاهد داریم و هم روی پل هوایی دوربین وجود دارد.».

ویدئوی سیلی زدن نماینده مجلس به سرباز راهور

سیلی زدن نماینده مجلس به صورت سرباز را اگر بخواهی دقیق تعریف کنی باید بنویسی: "سیلی قانون گذار، بر صورت قانون" و از این فاجعه نمی توان به سادگی گذشت.

در این ویدئو نامی از این نماینده گفته نمی شود، اما شماره پلاک خودروی وی به طور کامل مشخص است و این نشان می دهد که این نماینده در بین نمایندگان خاص قرار دارد. در این صورت بهتر است که بررسی بیشتر این قضیه را به مراجع قانونی ( نیروی انتظامی و پلیس راهور) واگذار کنیم.

پیگیری و بررسی دقیق این موضوع توسط مراجع قانونی

با توجه به گفته سخنگوی ناجا، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی بلافاصله برای حمایت از سرباز و پیگیری این موضوع دستور ویژه ای را صادر کرد. وی همچنین بیان کرد: در صورت احراز تقصیر نماینده مجلس، ناجا از حق کارکنان خود به جدیت دفاع خواهد کرد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن خدمت.jpg است  

همچنین محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به این فیلم واکنش نشان داده و بیان کرد: در برابر قانون همه مساوی هستند. مجلس به کسانی که به وظیفۀ قانونی خود عمل می‌کنند افتخار می‌کند و ‌اولین مدافع حقوق آنهاست.

در ادامه افزود: در حادثۀ اخیر، به محض شنیدن اولین گزارش‌ها، دستور بررسی دقیق این رویداد صادر شد؛ درصورت احراز تخلف، هیئت نظارت بر نمایندگان بدون مسامحه بررسی وبرخورد قانونی خواهد کرد.

در پایان.

این رویداد از مهمترین موضوع هایی است که هم اکنون در شبکه های مجازی برسر زبان ها افتاده است. چرا که یک فرزند، یک سرباز دو سال از بهترین روز های عمرش را در راه ایجاد امنیت و آرامش مردم فدا می کند و اکنون مورد توهین و بدرفتاری قرار گرفته است. این پرونده اکنون مورد بررسی قرار گرفته و باید منتظر ماند که چه تصمیمی برای پایان دادن به این بدرفتاری ها با سربازان گرفته خواهد شد.  

hihotel نماینده ,مجلس ,صورت ,سیلی ,بررسی ,سرباز ,نماینده مجلس ,سیلی قانون ,نماینده دولت ,قانون گذار ,صورت قانون ,مجلس شورای اسلامی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

محتاج عشق tak service درب و پنجره ره آورد فایل دانشمند پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان راز خوشبختی دربی 86 | پرسپولیس استقلال پنجشنبه 10 اسفند 96 tebdoost پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان